Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gilowska: Dobry polityk Platformy najlepiej, gdy kłamie jak z nut

Utworzony przez Pawel, 29 stycznia 2010 r. o 09:14
Nie jest Pani osoba wiarygodna i w zadnej mierze opiniotworcza! Tez pociag juz odjechal pomimo, ze na peronie ostali sie nieudaczni kolejarze typu; Kaczynscy. Gosiewski, Karski, Kurski, Putra i wielu, wielu innych z Pania wlacznie. To nowe i lepiej wyksztalcone pokolenie Polakow pragnie zyc w liberalnej i pozbawionej odgornego sterowania Polsce. Czasy zarozumialych politykierow typu..my wiemy lepiej minely i mam nadzieje, ze bezpowrotnie. Uwazam Wasze postepowanie za ohydne, podle, niemoralne i godne potepienia. Chorobliwa potrzeba zaistnienia w swiecie polityki czyni z Was ludzi niegodnych! Wykorzystujecie najbiedniejszy element polskiego elektoratu nie w celu poprawy ich codziennosci, ale z checi czerpania zysku z ich biedy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
hm, PO kilku założycieli (ojców i matek) pogoniło ze swoich szeregów: Piskorski, Zyta, Olechowski i jeszcze taki łysy-był marszałkiem, chyba nazwisko na M.), a jedynie Donek się ostał.
.....eeeee.....no i ....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet lekarz już jej nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja Mazurek. napisał:
Nie jest Pani osoba wiarygodna i w zadnej mierze opiniotworcza! Tez pociag juz odjechal pomimo, ze na peronie ostali sie nieudaczni kolejarze typu; Kaczynscy. Gosiewski, Karski, Kurski, Putra i wielu, wielu innych z Pania wlacznie. To nowe i lepiej wyksztalcone pokolenie Polakow pragnie zyc w liberalnej i pozbawionej odgornego sterowania Polsce. Czasy zarozumialych politykierow typu..my wiemy lepiej minely i mam nadzieje, ze bezpowrotnie. Uwazam Wasze postepowanie za ohydne, podle, niemoralne i godne potepienia. Chorobliwa potrzeba zaistnienia w swiecie polityki czyni z Was ludzi niegodnych! Wykorzystujecie najbiedniejszy element polskiego elektoratu nie w celu poprawy ich codziennosci, ale z checi czerpania zysku z ich biedy!
Jaka szkoda, że pociąg, o którym wspomina Alicja Mazurek, nie uniósł i jej w siną dal. Mam jednak nadzieję, że znikną wkrótce ze sceny obłudnicy, o których p. Alicja, troszcząca się o "standardy", jakoś nie wspomniała. A jest ich wielu PO stronie przeciwnej niż PiS, znacznie więcej, niestety. Powinienem się cieszyć, bo nie głosowałem na "jedynie słuszną" partię, ale nie jest mi do śmiechu, droga Alicjo M. Ohydne, podłe, niemoralne i godne potępienia działania "idoli" spod znaku PO - ich arogancja, niejasne powiązania i szemrane interesy za parawanem immunitetów i wysokich stołków, nieustanne, codzienne dzielenie Polaków, palenie wszystkich mostów, które kiedyś mogłyby się przydać, a przede wszystkim psucie wielu dziedzin w tym biednym kraju (vide: pseudoreforma oświaty, stan służby zdrowia, sprawa stoczni), podwójna moralność Niesiołowskich, Palikotów, Gowinów, chore z nienawiści oczy Karpiniuków - to jest oblicze partii, ktora sprawuje wladze w moim kraju. Ale tego Alicja M. nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas spojrzeć na własny obrazek, Niedawno Pani była w platformie czy też kłamała Pani jak z nut??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nawet solo .... MUPPET SHOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...